Kilka słów o naszym zespole ...

Nasze motto: ``Jeżeli coś robisz - rób to dobrze!``

Nazywam się Artur Kusznieruk. Nie jestem artystą z wykształcenia lecz grafikiem komputerowym z zamiłowania. Dla jednych to wada – dla innych zaleta. Moja przygoda z projektowaniem rozpoczęła dawno a już od ponad 10 lat związany jestem z nią zawodowo.

Wtedy to swoją pasję mogłem wykorzystać po raz pierwszy. Zajmowałem się budowaniem marki największej na ówczesne czasy sieci salonów obuwniczych obecnej na terenie województwa lubelskiego i ościennych.

Typowo komercyjny charakter realizowanych zadań i powierzane obowiązki zaowocowały nawiązaniem kontaktów z przedstawicielami wielu obszarów szeroko nazywanych „usługami reklamowymi”. To pozwoliło zapoznać się dokładniej z tematem projektowania i wykonywania reklam zarówno w postaci drukowanych materiałów jak i przestrzennych form reklamowych.

Przez kolejne lata pracowałem nadal przy projektowaniu i realizacji reklam, starając się poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę w tym temacie aż w roku 2014 założyłem własną agencję reklamową i od tego czasu działam na własny rachunek.

Chcąc świadczyć usługi reklamowe kompleksowo pod własną marką A2projekt.pl – nawiązałem współpracę z zaprzyjaźnionymi podmiotami. Dzięki temu w razie potrzeby jesteśmy w stanie sprostać najróżniejszym wyzwaniom stawianym przez Klientów.

Zasada którą się kierujemy każdego dnia to:

„Jeżeli coś robisz – rób to dobrze!”

Nasz zespół – to ludzie kreatywni, dynamiczni i choć w dużej mierze młodzi – to z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Zawsze dbamy o detale i wysoką jakość przy każdej pracy, ponieważ zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i wzorową obsługę Klienta. Chcemy być traktowani z szacunkiem i po partnersku – dlatego też sami tak traktujemy naszych Klientów. Wierzymy, że tylko takie podejście jest gwarantem wspólnego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy.

business man
296 Filiżanek kawy
1542 Godzin pracy
46 Zadowolonych klientów
213 Zrealizowanych projektów

UWAGA - Środowisko testowe. Zamówienia nie będą realizowane.